Psychoterapia – cennik spotkań

Jako psycholog i certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny oferuję wsparcie zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży, którzy nie radzą sobie z różnymi problemami. Psychoterapia dla par i małżeństw dedykowana jest tym pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w zakresie wzajemnej komunikacji i odkrywania na nowo łączącej ich relacji. Psychoterapia rodzinna skupia się na przepracowywaniu konfliktów i problemów występujących w rodzinie oraz poprawieniu relacji między poszczególnymi członkami rodziny. Oferuję również sesje rozwoju osobistego, które pomagają skoncentrować się na własnych zasobach i umożliwiają pracę własną nad większym wykorzystaniem swojego potencjału w obszarze prywatnym i zawodowym.  Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą i umówienia się na spotkanie.

Wybierz ofertę dla siebie

Psychoterapia indywidualna dla dorosłych, dzieci i młodzieży

  • Indywidualna 180 zł/ 50 min

Psychoterapia dla par i małżeństw Psychoterapia rodzinna

  • Terapia Par 320 zł/ 90 min
  • Terapia Rodzinna 320 zł/ 90 min

Rozwój osobisty (coaching)

  • Rozwój osobisty (coaching) -180 zł/ 50 min

Sesje w gabinecie i online

Oprócz terapii w gabinecie prowadzę także psychoterapię online za pośrednictwem komunikatora Skype lub aplikacji Whats App. Z tej formy pomocy chętnie korzystają osoby, które z różnych powodów nie są w stanie uczestniczyć w sesji osobiście, jak również pacjenci, którzy systematycznie korzystają  naprzemiennie z sesji w gabinecie i z pracy online w zależności od potrzeby i czasu jakim dysponują. Przebieg psychoterapii online jest podobny do przebiegu terapii odbywanej w bezpośrednim kontakcie: po kilku sesjach diagnostycznych zostają uzgodnione cele pracy terapeutycznej i zostaje zawarty kontrakt terapeutyczny.

Badania naukowe jednoznacznie wskazują, że terapia poznawczo-behawioralna prowadzona online jest równie skuteczna jak terapia prowadzona w trybie stacjonarnym (w gabinecie).